yaz okulları hakkımızda promasyonlar iletisim
İngiltere Yaz Okulları

yaz okulu ingiltere
 
Tarihi zenginliği ve hareketli yaşam tarzı ile Londra, Dünyada en fazla uluslararası öğrenci çeken şehirlerin başında gelmektedir. % 43 lük yeşil alanları ve 3.000’ i aşkın mağazaları ile Londra hem doğayla iç içe bir şehirdir hem de modern yaşamın merkezidir.
EC Londra
EC Brighton Ec Cambrigde
 

lsi logoİngilizcemiz ve aktivite kurslarımız çocuklarımıza İngilizce çalışma fırsatı sunmanın yanı sıra güvenli, dost ve kişisel hizmetlerde hassas bir konfor ortamında İngiliz kültürü hakkında daha çok şey öğrenmelerini sağlayacaktır.Kurs’de yer almaktadır ve Kuzey Londra’nın sessiz, yemyeşil ikamet bölgesinde merkeze çok yakın bir alanda konumlanmıştır. Tüm bunlara ek olarak misafir ailelerimizi kendimiz seçmekte ve kolay alışveriş yapılabilen ünlü mağazaları ve Londra’nın sunduğu turist aktivitelerini size sunmaktayız.LSI Londra LSI Brighton LSI Chichester
 

Geniş ve yeşil bir alana yayılan kampüste öğrenciler  18. Yüzyıldan kalma tarihi okul binasında eğitim almaktadırlar. Okul  kampüsü Bedford şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır ve Londra’ya trenle sadece 40 dakika uzaklıktadır. Tren istasyonu okulumuza sadece yürüme mesafesindedir. Bedford yaz okulunda öğrenciler hem güvenli, kendilerine ait bir kampüs ortamında eğitim alıp konaklarlar, hem de merkeze rahatlıkla ulaşabilirler.
Embasscesy Bedford Embassyces Kingswood Embassyces Reigate Embassyces Seaford
 
ingiltere yaz okulları yaz okulları hakkımızda bize ulaşın site map